Szkło na ekran iPhone z pełną ochroną prywatności danych

Szkło prywatyzujące na ekran to doskonały sposób na ochronę swojej prywatności w miejscach publicznych. Na pewno nie raz spotkałeś się z sytuacją, w której chcesz odebrać prywatnego smsa, ale komfortowe przeglądanie smartfona uniemożliwiają ludzie dookoła Ciebie. Nieproszeni goście zaglądają w ekran Twojego telefonu nie pozwalając Ci na odrobinę poufności. Na takie przypadki idealnym rozwiązaniem jest nowe szkło Puro Privacy, które ogranicza widoczność ekranu dla osób postronnych.

szkło privacy

Jego działanie jest niezwykle proste. Tak jak miało to miejsce w przypadku pierwszych monitorów LCD, tak i w tym przypadku obraz jest w pełni widoczny, tylko, gdy patrzysz na niego na wprost. Im ostrzejszy kąt spoglądania na ekran, tym gorsza widoczność ekranu, aż do całkowitego wyciemnienia.

Dzięki szkłu na ekran Puro Privacy możesz swobodnie korzystać z prywatnych informacji w telefonie nawet będąc w autobusie czy kolejce w supermarkecie. Szkło dodatkowo posiada twardość na poziomie 9H, co skutecznie zabezpiecza ekran telefonu przed zniszczeniem. Wszystkie zarysowania, które normalnie pojawiłyby się na powierzchni telefonu, są absorbowane przez szkło.

szkło privacyW kryzysowych sytuacjach, szkło Puro Privacy Tempered Glass może dodatkowo uchronić Cię przed potrzebą wymiany ekranu na nowy. Dobrze przyklejone szkło na ekranie telefonu, skutecznie absorbuje siłę uderzenia w sytuacjach, gdy telefon wypadnie Ci z ręki. Zamiast uszkodzenia ekranu telefonu i jego wymiany za kilkaset złotych, większość siły uderzenia przyjmie na siebie szkło, chroniąc ekran przed zniszczeniem.

Szkło Puro Privacy Tempered Glass - Szkło na ekran z filtrem prywatyzującym dostępne jest dla modeli smartfonów:

Szkło na ekran Apple iPhone XR

Szkło na ekran Apple iPhone Xs Max