Przegląd etui do najnowszych modeli iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max.

Myślę, że nikogo nie trzeba przekonywać, iż wybierając telefon za kwotę ponad 3500 zł należy również zadbać o odpowiednie etui ochronne. W ofercie marki Puro można znaleźć szeroką gamę case’ów do najnowszych modeli iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Począwszy od wyjątkowo cienkich i przezroczystych etui, które nie przykryją oryginalnego designu smartfona, po wielowarstwową obudowę z wojskowym certyfikatem MIL-STD-810G-516.7, która absorbuje wstrząsy i chroni urządzenie przed upadkiem z wysokości. Nasze propozycje podzieliliśmy na 4 grupy w zależności od cechy charakterystycznej, która wyróżnia dane etui.

 

Super cienkie etui, które nie przysłoni klasycznego wyglądu smartfona.

 

  1. Puro 0.3 Nude – Etui iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max.

Grubość tego etui wynosi zaledwie 0,3 mm, co stanowi niemal drugą skórę smartfona, dbając przy tym o jego najlepszą ochronę przed zarysowaniem lub upadkiem z wysokości. Wykonanie z bardzo giętkiego materiału zapewnia łatwość i szybkość instalacji obudowy na smartfonie oraz wspiera jego odporność na wstrząsy. Twój iPhone 11, iPhone 11 Pro lub  iPhone 11 Pro Max będzie dobrze chroniony, a jednocześnie pięknie eksponowany podczas użytkowania.

Puro Nude

 

  1. Puro Impact Clear - Etui iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max.

Całkowita przejrzystość obudowy odsłoni wszystkie walory estetyczne smartfona. Etui zostało wykonane z Polikarbonu w połączeniu z TPU, co przeciwdziała żółknięciu spowodowanemu przez promienie UV. Dzięki podwyższonej ramce ekranu możesz spokojnie odkładać swojego iPhone’a wyświetlaczem do dołu.

Puro Impact Clear

 

Kolorowe etui, które pomoże Ci wyróżnić się spośród tłumu.

 

  1. Puro ICON Cover - Etui iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max

Kolekcja barwnych etui, wykonanych z wysokiej jakości silikonu. Wewnętrzną stronę obudowy pokrywa wyściółka z mikrofibry, która dokładnie przylega do urządzenia oraz dodatkowo amortyzuje iPhone’a 11 w razie wstrząsów lub uderzeń. Wyraź swoje emocje za pomocą odpowiedniego koloru!

Puro Icon

Postaw na funkcjonalność.

 

  1. Puro Wallet Detachable - Etui iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max.

Jeśli lubisz mieć zawsze wszystko przy sobie to polecamy wybór etui 2w1 , które pozwala użytkownikowi wybrać z jakiego typu obudowy aktualnie chce korzystać, decydując pomiędzy Wallet, a Hardcace. Opcja Wallet posiada trzy wygodne kieszenie na karty płatnicze oraz jedną kieszeń na banknoty. Magnes ukryty we wnętrzu konstrukcji Hardcase utrzymuje etui, które w dowolnym momencie może zostać uwolnione i służyć jako lekka forma ochrony Twojego iPhone’a 11.

Wallet Detachable

 

Etui z militarnym certyfikatem MIL-STD-810G-516.7

 

  1. Puro Impact Pro Hard Shield - Etui iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max

Obudowa składa się z trzech warstw ochronnych, z której każda spełnia inną rolę. Rozpraszająca lub amortyzująca siłę uderzenia oraz warstwa chroniąca iPhone’a 11 przed zarysowaniem. Tak wykonana konstrukcja chroni urządzenie przed uszkodzeniem w razie upadku z wysokości nawet 3 m. Zastosowane materiały są odporne na wysokie temperatury, a co za tym idzie przeciwdziałają żółknięciu etui.

Puro Hard Shield

 

Które etui do iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max wybierzesz dla siebie? 😉