Butelki termiczne Outdoor

Kolekcja butelek termicznych Outdoor przeznaczona jest dla tych, którzy kochają praktyczność, ale nie rezygnują z jakości i stylu w codziennym życiu. Jeśli jesteś miłośnikiem aktywności na świeżym powietrzu, takich jak biwakowanie, bieganie lub po prostu spacery, nie rezygnuj ze zdrowego stylu życia. Od dziś zabranie ze sobą butelki będzie znacznie łatwiejsze. Bidony Outdoor charakteryzują się czystą linią, stonowanymi kolorami i detalami zaprojektowanymi z myślą o tych, którzy używają butelek podczas uprawiania sportu. Butelka jest dostępne w różnych pojemnościach, a dzięki praktycznemu uchwytowi można ją łatwo przenosić podpinając do plecaka lub torby treningowej. Dbałość o szczegóły to jak zawsze nasza zwycięska broń: ustnik odporny jest na upadki, praktyczny i wygodny. Nie musisz się już martwić o zgubienie nasadki, ponieważ jest w pełni zintegrowana!

Butelki termiczne Puro Outdoor

Wysokiej jakości butelka wielokrotnego użytku

Do wykonania użyto wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest specjalnie przystosowana do użytku spożywczego i jest w dodatku jest materiałem w 100% przyjaznym dla środowiska. Antypoślizgowa podstawa (Anti-Slip) pomaga utrzymać stabilizację. Ergonomiczna konstrukcja i silikonowe wstawki zapobiegną przypadkowemu wyślizgnięciu z ręki. Dzięki dużemu doświadczeniu stworzyliśmy produkt, który wręcz idealnie wpisuje się w wymagania świadomych klientów.

butelka puro outdoor


Zalety butelki termicznej Outdoor

Butelka świetnie sprawdzi się podczas pieszych wycieczek w górach czy w innych trudnych warunkach zewnętrznych. Specjalnie skonstruowany haczyk pozwala na przymocowanie do plecaka, natomiast nakrętka zapobiega kapaniu i jest całkowicie szczelna. Butelka jest lekka i poręczna co sprawia, że nie przeszkadza i nie zwiększa specjalnie obciążenia naszego bagażu przy dłuższych wyprawach. W zależności od preferencji do wyboru mamy dwie pojemności 500 ml lub 750 ml dla osób bardziej wymagających. Podwójna izolacja próżniowa pozwala utrzymać stałą temperaturę napojów - 12h dla ciepłych i 24h dla zimnych, co jest szczególnie ważne, jeśli wybieramy się na całodniową wyprawę.

butelka termiczna puro outdoor

Ekologiczna butelka wielokrotnego użytku

Stworzona z materiałów przyjaznych dla środowiska butelka opakowana jest w ekologiczne pudełko, wszystko z myślą o naszej planecie. Wybierając butelkę wielokrotnego użytku nie tylko pomagamy w walce z zanieczyszczeniem środowiska, ale budujemy wśród nas świadomość, jak ważna jest dla nas ekologia. Możemy w ten sposób zaoszczędzić sporą część naszego budżetu., zaprzestając jednocześnie kupowania plastikowych, nieekonomicznych butelek plastikowych. Korzystając z butelki Puro Outdoor możemy również lepiej zadbać o swoje zdrowie, ponieważ produkt jest całkowicie wolny od BPA i przystosowany do użytku spożywczego.

butelka termiczna w ekologicznym opakowaniu

Zobacz wszystkie modele butelek termicznych Puro Outdoor.