Najlepsze paski do Samsung Galaxy Watch 4

Samsung Galaxy Watch 4 to niewątpliwie jeden z najbardziej wyczekiwanych smart zegarków na rynku. Posiadając jeden z najbardziej zaawansowanych zegarków na rynku, warto postawić na paski, które nie tylko zmienią jego wygląd, ale i również zwiększą komfort użytkowania. Przedstawiamy najnowsze produkty, które z całą pewnością powinien poznać każdy, kto myśli o wymianie paska w najbliższej przyszłości.

Skórzany pasek do Samsung Galaxy Watch 4

Pierwszym paskiem, który należy wziąć pod uwagę jest Puro Classic. To wysokiej jakości pasek wykonany ze skóry naturalnej, co jest tak ważne dla alergików. Zapięcie w tym modelu jest klasyczne na klamrę, co zapewnia szeroki zakres regulacji, dzięki czemu bez problemu będzie pasował do każdego rodzaju nadgarstka. Mocowanie odbywa się za pomocą Quick Release Pin. Pasek dostępny jest w kolorze czarnym.

Bransoleta ze stali nierdzdewnej do Samsung Galaxy Watch 4

Fani bransolet również znajdą coś dla siebie. To paski Puro Metal, charakterystyczne w swojej budowie paski wykonane ze stali nierdzewnej, które gwarantują dopasowanie do kształtu nadgarstka. System Quick Release Pin dba o komfortowe mocowanie do koperty zegarka. Pasek dostępny jest w dwóch wersjach kolorsytycznych - czarnym i srebrnym.

Pasek ze stali nierdzewnej do Samsung Galaxy Watch 4

Ostatni model paska to Puro Milanese w pięknym kolorze różowego złota. Z całą pewnością to jedna z lepszych propozycji dla Pań, ze względu na swój kolor. Wykonany z plecionej stali nierdzewnej z magnetycznym zapięciem oraz szerokim zakresem regulacji staje się bardzo uniwersalną propozycją na każdą porę roku. Łatwy montaż i demontaż to zasługa systemu Quick Release Pin.