Przegląd etui do iPhone 13

Jesteś szczęśliwym posiadaczem smartfona z serii iPhone 13 i szukasz odpowiedniego etui? Przygotowaliśmy dla Was mały przegląd modeli, które z pewnością są warte uwagi. Nie pozwól na uszkodzenie swojego nowego telefonu i postaw na sprawdzone etui, które oprócz funkcji ochronnych będą również pasować do Twojego stylu.

Etui ze skóry ekologicznej z obsługą MagSafe PURO SKYMAG

Wysokiej jakości etui z wbudowanym magnesem do ładowarki i akcesoriów MagSafe. Co ważne, etui to posiada certyfikat Apple „Made for MagSafe”, który umożliwia szybkie dołączenie akcesoriów i ładowarek magnetycznych oraz pozwala na szybkie ładowanie pełną mocą 15W. Elegancka i miła w dotyku skóra ekologiczna z wyściółką z miękkiej mikrofibry sprawia, że etui świetnie przylega do smartfona oraz amortyzuje je w przypadku upadku z dużej wysokości. Przyciski boczne wykonane zostały ze szczotkowanego aluminium, zapewniając komfortowe użytkowanie. Podniesione krawędzie etui gwarantują również ochronę obiektywów i wyświetlacza.

Przezroczyste etui MagSafe PURO LITEMAG

Przezroczyste etui wykonane z elastycznego materiału, wyposażone w pierścień magnetyczny kompatybilny z akcesoriami MagSafe zapewniający pełną kompatybilność z akcesoriami i ładowarkami magnetycznymi. Dokładnie przylegające etui zapewnia doskonałą ochronę z czterech stron oraz amortyzuje smartfona przy upadku lub nieprzewidzianych wstrząsów. Całkowita przejrzystość obudowy odsłania w pełni wszystkie walory estetyczne naszego iPhone 13.

Kolorowe etui ze skóry ekologicznej PURO SKY

Etui ochronne wykonane z eleganckiej i przyjemnej w dotyku skóry ekologicznej, dodatkowo pokryte miękką wyściółką z mikrofibry od wewnątrz. Zapewnia doskonałą ochronę z czterech stron. Dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych zwiększa komfort użytkowania, a podniesione krawędzie etui zabezpieczają ekran oraz obiektywy aparatu.

Cienkie przezroczyste etui PURO 0.3 NUDE

Niemal niewidoczna szata, lekka i subtelna, której nie poczuje Twój smartfon, zapewnia jednocześnie ochronę przed uszkodzeniem. Unikalna technologia „Ghost Technology” gwarantuje wyjątkową smukłość etui i stanowi niemal drugą skórę smartfona. Lekkie jak piórko etui nie dodaje zbędnych gramów budowie urządzenia. Elastyczna konstrukcja wspiera odporność na wstrząsy lub niewielkie uderzenia.

Etui z powłoką antybakteryjną PURO ICON ANTI-MICROBIAL

Elastyczne etui z formułą antybakteryjną, która redukuje 99,99% zarazków oraz bakterii powierzchniowych. Wykonane z miłego w dotyku silikonu, od wewnętrznej strony pokryte miękką wyściółką z mikrofibry. Dokładnie przylega do urządzenia oraz dodatkowo amortyzuje je podczas nieprzewidzianych wstrząsów i uderzeń. Etui zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania.

Etui 2w1 PURO WALLET DETACHABLE

Dwa etui w jednym. Dzięki specjalnej konstrukcji możemy decydować czy chcemy korzystać z funkcji Wallet lub typu Hardcase. Silny magnes ukryty we wnętrzu konstrukcji utrzymuje etui typu Hardcase, które w jednej chwili stać się może lekką i nieco zgrabniejszą formą ochrony smartfona. Trzy funkcjonalne kieszenie umiejscowione w wewnętrznej stronie etui pozwalają zawsze mieć przy sobie najważniejsze karty płatnicze i dokumenty. Magnetyczne zapięcie zapobiega przypadkowym otwarciom. Etui wykonane jest z ekologicznej skóry. Dedykowany otwór na aparat w każdej chwili pozwoli wykonać doskonałe ujęcia czy nagrać krótki film wideo.

Pancerne etui przezroczyste PURO IMPACT CLEAR

Etui ochronne odporne na wstrząsy, żółknięcie oraz powstawanie zadrapań. Model ten został poddany rygorystycznym normom i wytrzymał upadek z wysokości nawet trzech metrów. Specjalna utwardzona konstrukcja oraz dwuwarstwowa powłoka odsłaniają walory estetyczne urządzenia, pozwalając cieszyć się estetycznym smartfonem przez długi czas. Precyzyjnie dobrane materiały zapewniają przeciwdziałanie żółknięciu spowodowanemu promieniom UV oraz zapobiegają zarysowaniom.

Zobacz akcesoria magnetyczne MagSafe dedykowane do modeli iPhone 13.