FreshMail.pl

Marka Puro powstała w jednym celu, aby połączyć dwa, zdawałoby się tak odmienne światy – intrygujący świat mody oraz wymagający świat technologii.

Przy projektowaniu akcesoriów zawsze brany był pod uwagę doskonały włoski styl, który widoczny jest w produktach po dziś dzień.

Wysokiej jakości starannie dobrane materiały, stylowe wzornictwo czy dbałość o szczegóły składają się na unikalny produkt. Produkt, który przynosi nam oraz naszym klientom powód do dumy i radości.

Akcesoria Puro cieszą się uznaniem na całym świecie – specjalne kolekcje, zaprojektowane przez światowe sławy takie jak Roberto Cavalli dowodzą, że można projektować akcesoria odważne, oryginalne oraz użyteczne.

Obecnie produkty Puro stanowi szeroka gama stylowych i wysublimowanych akcesoriów do urządzeń mobilnych, takich jak najpopularniejsze smarftony czy tablety. Na uwagę zasługują również skrojone na miarę akcesoria sportowe oraz pojazdy elektryczne marki Kawasaki.

Cieszące oko i znane kolekcje z serii Glitter Shine, Plasma czy 0.3 Nude cenione są zarówno za oryginalny włoski styl jak i perfekcyjne właściwości ochronne.

Marka Puro w Polsce

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Aby otrzymywać informacje o kuponach, nowościach i wyprzedażach

FreshMail.pl
0

Your Cart

Nowości oraz promocje z Puro?

Zapisz mnie na newsletter (możesz się wypisać w dowolnym momencie).

FreshMail.pl
 

Subscribe to our newsletter

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl