Magnetyczne Power Banki MagSafe od Puro

Chyba nie ma osoby, która nie dostrzega korzyści z używania power banka. Dzięki temu małemu urządzeniu jesteśmy w stanie naładować naszego smartfona w każdym miejscu na świecie, w którym nie ma dostępu do prądu. Pierwsze modele były przewidziane do ładowania przy użyciu kabla, natomiast wraz z nadejściem modelu iPhone 12, Apple zrewolucjonizowało rynek wprowadzając do swoich smartfonów technologię MagSafe. Zabieg ten zastosowano również w najnowszych dostępnych modelach iPhone 13. W ten sposób możemy korzystać z dobrodziejstw magnetycznych akcesoriów dedykowanych, takich jak power banki, ładowarki czy nawet uchwyty samochodowe.

Power Bank indukcyjny o pojemności 5000 mAh

Power bank, który wyposażony jest w przenośną ładowarkę magnetyczną. Zamontowane szybkie magnesy gwarantują skuteczne ładowanie smartfona przy użyciu technologii Puro Fast Charger. Power Bank możemy zasilać na dwa sposoby przy użyciu kabla USB-C lub USB-A. Akcesorium idealnie przylega do smartfona, dlatego możemy z niego swobodnie korzystać podczas ładowania.

Smukły Power Bank Indukcyjny o pojemności 4000 mAh

Szybki power bank dedykowany do urządzeń wyposażonych w technologię MagSafe, dzięki czemu możesz ładować swojego smartfona bez użycia zbędnych kabli. Ultra kompaktowa powierzchnia o zaledwie 1 cm nie zabiera wiele miejsca, dlatego możemy go zabrać wszędzie ze sobą oraz korzystać ze swojego smartfona w międzyczasie ładując swój telefon. Produkt polecany osobom, które potrzebują power banka, który zajmie minimum miejsca, oferując przy tym wystarczająco dużą pojemność energii.