Jakie etui iPhone XR wybrać, aby sprawdziło się doskonale?

Oczywiście nie trzeba nikogo przekonywać, że warto zaopatrzyć się w etui do nowego iPhone XR, jeszcze nim ten trafi w nasze ręce. Wystarczy chwila nieuwagi, a na ekranie lub obudowie może znaleźć się rysa, skutecznie psująca cały design urządzenia. Pomimo zastosowania najlepszej jakości materiałów, żadna obudowa smartfona nie jest w pełni chroniona przed uszkodzeniem.

Etui Puro to różnorodne propozycje, dostosowane do twoich wymogów jako posiadacza nowego smartfona Apple iPhone XR. Porównując najciekawsze modele etui, możesz w łatwy sposób wybrać etui, które spełni wszystkie twoje oczekiwania.

Produkty możemy podzielić na 3 główne grupy, które mają za zadanie wzbogacić wygląd urządzenia, skutecznie chronić smartfona oraz pozostać niemal niezauważalne. Taki podział pozwala zadowolić niemal każdego użytkownika, pozwalając wybrać, która cecha jest dla ciebie najważniejsza.

Przede wszystkim wygląd!

Wybierz jedną z tych propozycji, jeżeli głównym celem zakupu etui jest estetyka i oryginalny wygląd. Produkty z tej kategorii najbardziej zmieniają wygląd iPhona, nadając mu zupełnie inne wyrazu. Te etui skutecznie ochronią obudowę przed zadrapaniami oraz zabezpieczą całe urządzenie przed skutkami przypadkowego upadku telefonu.

 

Seria kolorowych etui, które pozwalają na dobór barwy, która najlepiej oddaje, ciebie i twój charakter. Lekka konstrukcja i wygodny materiał, doskonale nadają się na całodniową ochronę smartfona. Wnętrze etui zostało dodatkowo pokryte mikrofibrą, która zabezpiecza plecki telefonu jeszcze skuteczniej.

Oryginalna seria Puro, której główną cechą są prawdziwe płatki kwiatów umieszczone wewnątrz obudowy. Etui Glam Hippie Chic to klasyczna, przezroczysta obudowa, w której wnętrzu zatopiono przepiękne płatki kwiatów. Dzięki specjalnemu przygotowaniu, masz pewność, że kwiatki są zabezpieczone, a etui nigdy nie straci swojego eleganckiego wyglądu.

Puro-Glam-Hippie-Chic-Cover-etui-iPhone XR

Pełne pokrycie brokatem, nada twojemu telefonowi znakomity blask każdego dnia. Trzy wersje kolorystyczne pozwolą na wybranie idealnego wariantu etui. Twarda konstrukcja daje gwarancję zachowania trwałości brokatu na naprawdę długi czas użytkowania.

Doskonała ochrona iPhone XR

Najbardziej wytrzymałe i najlepiej chroniące telefon etui. Odporne na warunki pogodowe, zarysowania oraz upadki z większych wysokości. Propozycja dla osoby, której telefon jest szczególnie narażony na zniszczenie, czy to z racji wykonywanego zawodu, czy nieustannego użytkowania smartfona.

Jeżeli twój telefon regularnie wypada z kieszeni, jeżeli zsuwa się z biurka, to ta propozycja jest dla ciebie. O potrójną ochronę telefonu zadbają trzy niezależnie wybrane materiały. Każdy z nich charakteryzuje się odmiennymi właściwościami, dając w sumie najlepszy poziom ochrony twojego smartfona. Dla mniej wymagających użytkowników proponujemy wersje z podwójną warstwą zabezpieczającą – PURO Impact Pro Flex Shield.

PURO-Impact-Pro-Hard-Shield-Etui-iPhone XR

Portfelowe etui, które nie tylko ochroni smartfona z każdej strony, ale również pozwoli na przenoszenie kart i pieniędzy. W wewnętrznych kieszeniach możesz pewnie przechowywać kartę płatniczą i dowód osobisty, całkowicie rezygnując z tradycyjnego portfela. Dodatkowo etui skutecznie ochroni nie tylko plecki telefonu, ale również przedni ekran.

Połączenie etui portfelowego z tradycyjnym twardym etui. Oba elementy są ze sobą połączone na magnes, pozwalając na pełną dowolność w korzystaniu z obu tych rozwiązań. Model ten został wykonany z ekologicznej skóry, która bardzo pięknie prezentuje się w każdych okolicznościach.

Zachowaj klasyczny wygląd smartfona

Najpopularniejsze serie etui, idealna dla ciebie, jeżeli zależy ci na ochronie telefonu, która w minimalnym stopniu wpływa na wygląd iPhona. Delikatne etui, wykonane z cienkich materiałów, zabezpieczą telefon przed drobnymi uszkodzeniami dnia codziennego. Przezroczyste warianty produktów, zapewnią pełną przejrzystość etui, pozwalając nacieszyć oczy chwytliwym logo Apple na tylnej części. Twój iPhone XR będzie dobrze chroniony i idealnie eksponowany w czasie użytkowania.

Super cienkie etui, którego grubość wynosi zaledwie 0,3 mm. Niemal niewidoczne na telefonie, stoi na straży obudowy, chroniąc przed zadrapaniem powierzchni. Elastyczny materiał pozwala dodatkowo na odkładanie telefonu ekranem do dołu, opierając go na podwyższonych krawędziach etui.

Twarda, polikarbonowa obudowa, bardzo dobrze ochroni telefon przed uszkodzeniem. Zastosowany polikarbon daje idealnie przezroczyste plecki etui, pozbawione jakichkolwiek skaz na powierzchni. Boczne elementy wykonano z silikonu, co ułatwi montaż obudowy na telefon.

Silikonowe etui z błyszczącą powierzchnią, stanowi idealną propozycję, gdy dbamy o czystość telefonu. Elastyczny materiał pozwala na łatwy montaż i demontaż obudowy na telefonie, umożliwiając szybki dostęp do smartfona.

Hartowane szkło ochronne iPhone XR

Wybierając jedno z powyższych etui pamiętaj o możliwości dodatkowej ochrony ekranu iPhone XR. Ekran jest najkosztowniejszym elementem całego smartfona, dlatego jego odpowiednia ochrona nie powinna być przez ciebie zaniedbana. Dobrej jakości szkło zapewni niezakłóconą pracę ekranu dotykowego oraz krystaliczną przezroczystość. Wybierz mądrze i nie oszczędzaj na tak ważnym elemencie ochronnym.