Akcesoria MagSafe do najnowszych modeli iPhone'a

Technologia Apple szturmem podbiła rynek, pojawiając się pierwszy raz podczas prezentacji zeszłorocznych modeli iPhone 12. Od tamtego czasu na stałe zagościła w telefonach Apple. Najnowsze smartfony iPhone 13 również tak jak poprzednia seria wyposażona jest w magnesy obsługujące technologię MagSafe. To już nie tylko szybkie ładowanie, ale szereg możliwości, z których możemy korzystać przy pomocy dedykowanych akcesoriów.

 

Puro MagStand

Aluminiowa podstawka Puro została wprost stworzona do oryginalnej ładowarki Apple MagSafe. Komfort użytkowania zapewnia stabilne trzymanie urządzenia. Produkt został wykonany z wysokiej jakości aluminium i antypoślizgowego silikonu. Prosta i łatwa regulacja pozwala na trzymanie iPhone’a w dowolnej pozycji – pionowo lub poziomo. Specjalne wycięcie na kabel pozwala ustawić podstawkę na dowolnym biurku czy stoliku. Jej kompaktowe wymiary nie zajmują dużo miejsca.

 

Puro Fast Charging 2in1 Mag Charging Stand

Podstawka ładująca MagSafe z funkcją ładowania Apple AirPods to doskonały wybór dla osób, które posiadają więcej niż jedno urządzeni marki Apple. Produkt przeznaczony jest do ładowania dwóch urządzeń jednocześnie. Silny pierścień magnetyczny zapewnia stabilne przyleganie iPhone’a oraz możliwość obrotu o 360°. Druga ładowarka 3W pozwala na doładowanie słuchawek Apple AirPods, Galaxy Buds czy innych słuchawek z bezprzewodowym ładowanie. Zaimplementowany port USB-A o mocy 5W może posłużyć do ładowania innych urządzeń np. Apple Watch.  Wykonane z eleganckiego antrycytowego aluminium z satynowym wykończeniem. Dobrą przyczepność zapewniają antypoślizgowe nóżki, które zapobiegają przypadkowym przesunięciom.

 

Puro PowerMag

PowerBank wyposażony w pojemność 5000 mAh oraz przenośną ładowarkę magnetyczną. Pozwala na bezprzewodowe ładowanie urządzeń przy wykorzystaniu technologii MagSafe, eliminując plączące się kable. Telefon idealnie przylega do power banka dzięki silnym magnesom, pozwalając jednocześnie na używanie telefonu podczas ładowania.

 

Puro MagCar Magnetic Car

Magnetyczny uchwyt do samochodu wyposażony w funkcję bezprzewodowego ładowania urządzeń wyposażonych w technologię MagSafe. Specjalnie zaprojektowany uchwyt pozwala na zamocowanie od kratki wentylacyjnej. Pieścień magnetyczny zapewnia stabilne przyleganie i komfort użytkowania. Obracana głowica o 360 stopni pozwala na pełny obrót urządzenia i dopasowanie do własnych potrzeb. Niewielkie rozmiary i gabaryty pozwalają na płynną regulację uchwytu ułatwiając montaż telefonu, pozwalając na korzystanie z telefonu w pozycji pionowej i poziomej przy użyciu jednej ręki. Materiały, z których została wykonana to wysokiej jakości aluminium.

 

Puro LiteMag

Przezroczyste etui wykonane z elastycznego materiału, które zostało wyposażone w pierścień magnetyczny kompatybilny z akcesoriami Apple MagSafe, umożliwiając szybkie i łatwe ładowanie iPhone’a. Etui dokładnie przylega do urządzenia oraz amortyzuje je w razie wstrząsów i upadków. Smartfon chroniony jest ze wszystkich stron. Przyciski boczne zostały wykonane ze szczotkowanego aluminium. Model pozwala na pełne korzystanie z funkcji smartfona nie ograniczając jego funkcjonalności. Tylną kamerę chronią poniesione krawędzie, zaś całkowita przejrzystość obudowy odsłania wszystkie walory estetyczne urządzenia.

 

Puro SkyMag

Wysokiej jakości etui z wbudowanym magnesem do ładowarki i akcesoriów MagSafe, posiadające certyfikat ,,Made for MagSafe”, który umożliwia szybkie połączenie iPhone’a z ładowarką i wszystkich kompatybilnych akcesoriów. Model pozwala na ładowanie smartfona z mocą 15W. Etui wykonane jest z miłej w dotyku ekologicznej skóry z wyściółką z mikrofibry. Dokładnie przylega do urządzenia i amortyzuje je w razie upadku. Przyciski boczne zostały wykonane ze szczotkowanego aluminium. Podniesione krawędzie chronią dodatkowo obiektywy aparatu.

 

Zobacz wszystkie akcesoria obsługujące technologię MagSafe.