Czy Huawei P20 oraz jego mniejszy brat P20 Lite znów odniosą wielki sukces?

Czy nowe modele Huawei P20 / P20 Lite powtórzą sukces poprzedników? Wygląda na to, iż jest na to bardzo duża szansa. Z pewnością przyczynią się do tego bezramkowe wyświetlacze oraz świetne aparaty foto, które robią niezłą robotę. Przypomnijmy, iż wcześniejsza generacja smartfonów chińskiego producenta zdobyła w naszym kraju ogromną rzesze zwolenników. Wszystko przez atrakcyjną cenę oraz świetne parametry techniczne.

Tegoroczne wersje jedne z najpopularniejszych w Polsce smartfonów wyposażone zostały w znacznie udoskonalone aparaty, które potrafią ustrzelić fotografie nawet przy słabych warunkach oświetleniowych.

Pamiętajcie jednak, że obudowy smarfonów nadal nie są pancerne 🙂 Korzystając z telefonu na co dzień, musimy pamiętać, iż od czasu do czasu mogą zdarzyć się niespodziewane sytuacje, takie jak np. upadek ze stołu czy kontakt np. z zapomnianymi kluczami.

Przed takimi właśnie sytuacjami chcemy Was zabezpieczyć oferując nasze świetne akcesoria – etui ochronne oraz szkła hartowane dla Huawei P20 / P20 Lite, które są już w sprzedaży. Zaczynamy od cienkiego i delikatnego 0.3 Nude oraz praktycznego etui w formie portfela – Booklet Wallet Case.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.