Puro Aqua – etui wypełnione wodą

Puro Aqua Cover – to nowa oryginalna seria etui włoskiego producenta, która wnosi świeży powiew na rynku akcesoriów do smarfonów.

Jak to działa ?

Wnętrze etui zostało wypełnione cieczą, w której unoszą się tysiące lśniących drobinek brokatu, w różnym kolorze w zależności od modelu etui. Z każdym nawet najmniejszym ruchem płyn przemieszcza się roznosząc brokat po całej powierzchni etui, mieniąc się i błyszcząc, co gwarantuje niesamowity efekt.

Personalizacja

Producent przygotował cztery chwytliwe teksty: „Enjoy the little things”, “Good Vibes Only”, “Love Dream Smile Repeat”, “Gold is my favourite colour”, umieszczone na tyle etui. Grafiki o różnej czcionce oraz w kolorze dopasowanym do lśniącego brokatu gwarantują, że telefon nabierze nowego wyrazu, zyskując na oryginalności.

Budowa

Konstrukcja wykonana z połączenia dwóch wzajemnie wspierających się materiałów chroni urządzenie przed zarysowaniem oraz przed skutkami wstrząsów i uderzeń. Przezroczysty PVC ukazuje niemal w całości smartfon, natomiast twardy silikon stanowi dobrą barierę przed jego nieodwracalnym uszkodzeniem.

Etui jest kompatybilne z  iPhone 7 / iPhone 6s / iPhone 6

Etui Puro Aqua Cover możecie zakupić w naszym sklepie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *